Żyły wodne

Poniżej przedstawiamy najczęstsze zagadnienia dotyczące żył wodnych:

żyły wodne

Wielu ludzi w taki sposób wyobrażą sobie żyłę wodną.

Czym jest żyła wodna (zwana też ciekiem wodnym)?
Na pewno nie jest podobna do strumyków czy rzek jakie widzimy na obrazku obok. Krople wody po wniknięciu w glebę łączą się z innymi kroplami przesączając się powoli przez ziarna piasku, żwiru. Gdy dojdą do warstwy wodonośnej (ił, gliny) gromadzą się. Tak tworzy się warstwa wodonośna zwana żyłą wodną. Występują w formie pasów o szerokości od 0,5-2,5 a nawet 3 metrów, ich grubość może wynosić od 0,5-4 metrów.

Faktycznie wygląda to tak, że Tak naprawdę radiesteci nie badają żył wodnych tylko jej promieniowanie. Długoterminowe przebywanie w pasie promieniowania osłabia nasz organizm, sprawia, że jesteśmy bardziej rozdrażnieni i nie możemy spać.

Jak można zbadać żyły wodne?
Może to zrobić osoba wrażliwa na promieniowanie geopatyczne która potrafi używać wahadła lub różdżki i posiada wiedzę z tego zakresu. Przy pomiarze radiestezyjnym istotne jest aby wskazać nie środek żyły wodnej ale jej brzegi bowiem żyły mogą mieć różne szerokości.

Żyły wodne występują w mieszkaniu czy tylko w domu?
Z przeprowadzonych pomiarów wynika, że żyły wodne odczuwane są nie tylko w domach parterowych ale również i na wyższych kondygnacjach. Im wyższej znajduje się mieszkanie (np.5 piętro) tym promieniowanie żył wodnych jest szersze chociaż słabsze na całej szerokości. Dodatkowo działa także tzw. promieniowanie boczne.

Żyły wodne, a zdrowie…
Negatywny wpływ promieniowania nie jest widoczny od razu.. stopniowo osłabia siły obronne organizmu i niszczy jego odporność. Kwestią czasu jest jak długo organizm człowieka jest w stanie przeciwstawić się czynnikowi chorobotwórczemu i neutralizować jego skutki.
W miejscu promieniowania żył wodnych występuję niższa biowitalność. Przyjmuje się, że przeciętny organizm posiada energię ok. 6500 jednostek Bowisa. Miejsce nad ciekami wodnymi posiada mniej niż 1500 jednostek, dlatego przebywanie w miejscach promieniowania osłabia nas. Prawdą jest, że każdy organizm w inny sposób reaguje na promieniowanie i długoterminowe przebywanie w miejscu promieniowania osłabia każdego.

Żyły wodne, a sen?żyły wodne a sen
Gdy śpimy – nasz organizm jest bardziej podatny na wpływy różnego rodzaju promieniowań (elektromagnetyczne, geopatyczne i inne). Intuicyjnie gdy jest taka możliwość ciało w nocy samo się ułoży w miejscu najbardziej optymalnym. Często jednak jest to miejsce tylko nieco bardziej optymalne gdy promieniowanie przebiega przez wąskie łóżko. Sen w miejscu przebiegu żyły wodnej będzie najczęściej przerywany, płytki, a rano będziemy budzić się niewyspani i „połamani”. W sytuacji gdy pod naszym łóżkiem jest przecięcie dwóch żył wodnych – oddziaływanie negatywne będzie dodatkowo wzmocnione.

Zbadaj przebieg żył wodnych w swoim mieszkaniu